OKLEJANIE SAMOCHODÓW

Oklejanie samochodów jest ciągle jedną z najlepszych form reklamy zewnętrznej dla każdej firmy. Daje niesamowicie efektowne wizualnie rozwiązanie –  Każde zapytanie rozpatrujemy i wyceniamy indywidualnie, tak by proponowane rozwiązanie łączyło w sobie zalety wizualne i ekonomiczne.

Przykłady folii, których używamy do realizacji zamówień:

FOLIA WYCINANA:
Reklamę wykonuje się poprzez wycięcie elementów z kolorowej folii (można użyć ograniczonej ilości kolorów z próbnika). Za jej pomocą można na samochodzie nakleić proste logo, dane teleadresowe, hasło reklamowe itd.

FOLIA DRUKOWANA/WYCINANA WYLEWANA:
Reklama tak jak w przypadku folii ploterowej jest wycinana z folii już mającej kolor. Za jej pomocą można okleić całe auto zmieniając jego wygląd. Właściwości folii pozwalają nam dowolnie ją kształtować w przetłoczeniach i łukach karoserii.

WYDRUK NA FOLII POLIMEROWEJ:
Reklama jest drukowana na powierzchni folii która następnie naklejana jest na samochodzie. Technika ta pozwala nam umieścić każdy projekt graficzny w pełnej gamie kolorów, zdjęcie produktu czy miejsca etc. Nie można jej użyć w miejscach przetłoczeń, łuków i ostrych krzywizn karoserii.

WYDRUK NA FOLII WYLEWANEJ:
Reklama jest drukowana na folii wylewanej, najbardziej zaawansowanym materiale do oklejania samochodów. Daje możliwość oklejenia całego samochodu – a nie tylko prostych płaszczyzn. Jest to bezsprzecznie najlepszy efekt reklamowy.

WYDRUK NA FOLII OWV (ONE WAY VISION):
Jest to specjalny rodzaj folii o perforowanej powierzchni. Poprzez równomierne rozmieszczenie otworów uzyskuje się efekt półprzepuszczalności światła. Zadrukowaną folię należy aplikować od strony zewnętrznej szyby pojazdu. Osoby przebywające wewnątrz mają widoczność na ok 80%, natomiast na zewnątrz widzimy jedynie reklamę.

DRUKOWANIE PLANDEK DO NACZEP:
Przy bardziej skomplikowanych i pełnokolorowych reklamach zawierających np. zdjęcia, reklama jest nadrukowywana na plandece.

 

Dodaj komentarz